Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

wróżka Anna Szalkowska rytuały opinie

(@dorotka02)
Członek

Czytałam opinie o Annie Szalkowskiej i jestem pod wrażeniem. Mam tylko pytanie, jaki rytuał najlepiej u niej zamówić?

Cytat
Topic starter Opublikowany : 05/08/2023 2:04 pm
(@nikodem)
Członek

Rytuał egipski polecam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2023 12:51 pm
(@mientka)
Członek

Od dzisiaj mam na konkretną osobę. Będę pisała o postępach.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2023 2:20 pm
(@paulina-01)
Członek

Rytuały miłosne w białej magii: starożytne techniki dla współczesnych serc

Istnieje dążenie, bliskie każdemu człowiekowi, do znalezienia prawdziwej miłości, które można zaspokoić również poprzez starożytne praktyki jak biała magia. Biała magia, nazywana także magią dobroczynności, jest tajemniczym i fascynującym uniwersum, które ma na celu przyciąganie dobrobytu i szczęścia. 

Co to jest biała magia?

Biała magia jest praktykowana z szacunkiem dla natury, unikając działania na szkodę innych. Szuka harmonii między energią indywidualną a uniwersalną. Podstawą działania jest zasada dobra: można czynić to, co nie narusza praw innych. W białej magii kluczowe jest intencja - pragnienie by przyciągnąć pozytywne zmiany wprowadzane za pomocą rytuałów, które służą przyciąganiu dobrych wibracji.

Rytuały miłosne w białej magii

Rytuały miłosne w białej magii to narzędzia mające na celu przyciągnięcie miłości, wzrost miłości, znalezienie duszy bliźniaczej czy poprawienie relacji miłosnych. Te duchowe praktyki działają na zasadzie przyciągania i emisji pozytywnej energii.

Rytuał miłości z białą świecą

Ten rytuał jest jednym z najprostszych i najciekawszych. Wymaga białej świecy, która symbolizuje czystość intencji i miłości. Świeca jest zapalana z myślą o ukochanej osobie i bliskością między wami.

Rytuał przyciągania miłości z różą

Róża jest symbolem miłości. W tym rytuale potrzebujesz świeżej czerwonej róży, jej piękno i delikatność stanowią narzędzie do przyciągania miłości. Różę należy zanurzyć w miseczce z wodą, mając na myśli pragnienie przyciągnięcia miłości do swojego życia.

Niezależnie od rytuałów miłosnych, które decydujesz się podjąć, pamiętaj, że najważniejszą rzeczą jest miłość do siebie i pragnienie harmonii. Biała magia jest narzędziem, które może pomóc przyciągnąć miłość do Twojego życia, jednak prawdziwa miłość zaczyna się wewnątrz nas. Pamiętaj, że rytuały miłosne są tylko narzędziem, które może pomóc wzmocnić twoją miłość i przyciągnąć to, czego pragniesz.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2023 3:49 pm
Udostępnij: