Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Rytuał miłosny samodzielnie?

(@agnieszka11)
Cześć, czy warto samodzielnie wykonywać rytuały miłosne, czy raczej zlecać prawdziwemu magowi? Jak to jest też z zabezpieczeniem energetycznym. Czy jest się czegoś obawiać?
Cytat
Topic starter Opublikowany : 22/08/2019 12:05 pm
(@magda77)
Poznałam w pracy za granicą chłopaka. Bardzo się polubiliśmy, ale nasze drogi się nagle rozeszły przez zmianę stanowisk. On wyjechał praktycznie na drugi koniec świata w delegację. Zapragnęłam, aby jednak o mnie pamiętał i się odezwał, żebyśmy coś zaczęli razem budować. Przeglądałam różne ezoteryczne fora, aż trafiłam na https://www.marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne . Od zawsze wierzyłam w ezoterykę, duchową rzeczywistość. Po odprawieniu tego rytuału po około tygodniu dostałam smsa od mojego obecnego już mężczyzny 🙂 Podobno rytuał nie do zdjęcia, więc o to mi najbardziej właśnie chodziło.
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2019 5:12 pm
(@anonimowa)

Pakujecie się w niezłe kłopoty, tyle wam napiszę. Wiele ludzi po tych "magiach" chodziło do egzorcystów. Teraz możecie być szczęśliwi ale ten "ktoś" wystawi wam potem rachunek za to wszystko. Będziecie dręczeni, być może nie będzie szło wam w życiu zawodowym i prywatnym, bo demon będzie robił wszystko by was zniszczyć, a nawet zabić.
Kiedyś pojawił się artykuł w Internecie o młodych ludziach w Polsce którzy grali w jakieś przywolywanie duchów, myśleli że to tylko zabawa i nie reagowali na ostrzeżenia. Później wszyscy w podskokach latali do egzorcysty

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2019 2:09 pm
 Anka
(@anka)
Marcin Tarot odradzam. facet chyba sam się na forach reklamuje. Robiłam u niego magie na miłość i nie zadziałało nic a nic. Mało tego Marcin bardzo szybko przestał odpisywać na moje maile. Teraz mija już 4 miesiące i nic się nie dzieje a od 3 miesięcy nie mam odpowiedzi na maile. Zdecydowanie nie polecam. Jestem kompletnie załamana bo bardzo mi na tym facecie zależało. 🙁
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2019 2:10 am
(@lacka)
Bardzo skuteczna w magii miłosnej jest Irmina Aristov irmina.ryt@gmail.com. I to z mojego osobistego doświadczenia. Nie będę tutaj opisywać całej swojej historii, ale jedno jest pewne dzięki magii od Irminy odzyskałam miłość. Bardzo ją polecam i gwarantuję że nie oszuka.
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2019 10:03 pm
(@kasia77)
Ja robiłam urok miłosny u pani Weroniki werita.werajtis@gmail.com i wszystko skończyło się pozytywnie. Ten urok podziałał po miesiącu, mój partner zaczął mnie traktować znów jak kobiete swoją i wszystko poemiędzy nami się poukładało i znów mnie kocha.
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2020 2:17 am
 Ewa
(@ewa)

Nie wiem, czy te osoby, do których podawane są tutaj maile są skuteczne, czy to zwykła reklama. Natomiast pomaga NA PEWNO Eryk Mozgoł. Miałam u niego rytuał miłosny w marcu, jak z wcześniej z chłopakiem nie miałam kontaktu, teraz zeszliśmy się na nowo.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2020 2:24 am
(@rudzielec)

Potwierdzam skuteczność Eryka Mozgoła. Sytuacja jeszcze nie do końca załatwiona, ale jest lepiej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/11/2020 12:17 am
Udostępnij: