Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Rytuał miłosny na konkretną osobę

Strona 4 / 4
(@darsa)
Członek

Ktoś robił u Aureliusza?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/02/2022 7:24 pm
(@patajatka)
Członek

Robert Gabiński - proszę o opinie na jego temat.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2022 7:00 pm
(@cepelka)
Członek

Ja polecam Aureliusza Grabskiego, ale rytuał egipski.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2023 2:39 pm
(@lukas1)
Członek

Wysłany przez: @loquor

Farida, co o niej sądzicie? To nie jest przypadkiem Emilia Angel?

 

Emilia Angel przez chwilę figurowała na stronie ezoteriko.pl. Gdy zaczęło to się roznosić po forach, informację że strony zdjęto. Za tą panią podobno stoi jakiś facet.

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2023 3:20 pm
 Yaha
(@yaha)
Członek

Ja robiłam kiedyś u cezarego nieradko i jestem zadowolona z efektu 

Polecam 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2023 2:39 pm
(@nelcha)
Członek

@yaha Siedzę w tematyce rytuałów już naprawdę długo i trafiłam na opinie o tym panu. Mam mieszane uczucia po tym co napisałaś bo nikomu u niego nic nie wyszło.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2023 4:54 pm
(@gigula)
Członek

Irmina Aristov ktoś o niej słyszał?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/01/2023 2:35 pm
(@nelcha)
Członek

@gigula o niech kiedyś było głośno, teraz chyba już nie świadczy usług

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2023 6:45 pm
 Lera
(@lera)
Członek

A co z Ireną Leszczyńska? Pracował z nią ktoś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2023 1:45 pm
(@sansa)
Członek

Spróbujcie u Eryka Mozgola, mi się udało.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2023 2:10 pm
(@traszka)
Członek

Ezoteriko.pl - nie polecam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2023 1:25 pm
(@krusza)
Członek

A co sądzicie o Paulinie Nowickiej?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2023 10:06 am
(@nista)
Członek

ezoteriko.pl - Emilia jest nieskuteczna

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2023 3:56 pm
(@aneta-344)
Członek

Przestrzegam przed oliwia.wrozka@wp.pl bardzo niemiła, zero skuteczności

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2023 1:11 pm
(@kamil-a)
Członek

Biała magia, od wieków fascynująca i tajemnicza, często bywa kojarzona z praktykami, które pomagają nawiązać, wzmocnić czy przywrócić miłość. Jest ona wykorzystywana w szerokim spektrum rytuałów, które mają na celu przyciągnąć do naszego życia pozytywną energię i uczucia, jak miłość.

Rytuał miłosny, będący jednym z głównych elementów białej magii, jest z założenia procesem, który ma na celu otworzyć drogi do prawdziwej, szczerej i pełnej szacunku miłości. Aby był on skuteczny, musimy być otwarci na emocje, które niesie on ze sobą.

To nie jest jednak narzędzie do wymuszania uczuć u innych. Biała magia polega na przyciąganiu do siebie pozytywnej energii, a nie na manipulowaniu uczuciami innych. Rytuał miłosny ma na celu pomóc nam przyciągnąć miłość, która jest dla nas przeznaczona, a nie taką, którą wymuszamy.

Podobnie, rytuał na powrót, inny popularny element białej magii, ma na celu pomóc nam naprawić relacje z partnerem. Ten rytuał ma na celu przyciągnąć partnera z powrotem do naszego życia, ale jedynie w taki sposób, który jest zdrowy i pozytywny dla obu stron.

Opinie na temat skuteczności takich praktyk są różne. Na wielu forach można znaleźć opinie osób, które stosowały rytuały miłosne czy rytuały na powrót i dzielą się swoimi doświadczeniami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi.

Niezależnie od tego, jaki stosunek mamy do białej magii, wychodzi na to, że najważniejsze w tych czynnościach jest nasze nastawienie, nasza wiara w pozytywne rezultaty i otwartość na miłość. Biała magia tak naprawdę działa jako kanał, który może pomóc nam przyciągnąć pozytywną energię i miłość do naszego życia, ale to na nas spoczywa ostateczna decyzja, czy jesteśmy na to gotowi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2023 4:20 pm
(@kwiatunka)
Członek

Irene Ray - brak efektów

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2024 3:09 pm
Strona 4 / 4
Udostępnij: