Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Pani Basia z Olsztyna, nr tel 507... opinie

(@bazia)
Korzystał ktoś? Jaka jest?
Cytat
Topic starter Opublikowany : 22/07/2020 7:28 pm
(@makao)
Również była bym zainteresowana. Komentarze na innych forach Pani Basia ma pozytywne. Czy naprawde jest taka skuteczna? Podzieli sie ktos swoja opinia?
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2020 1:43 pm
(@bazia)

A gdzie konkretnie te komentarze widziałaś?

OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 23/07/2020 5:02 pm
(@makao)

Na gazecie. Teraz zobaczyłam, że ktoś założył o niej temat.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2020 5:49 pm
(@dymka)

Również była bym wdzięczna za informację

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2020 10:30 am
 mala
(@mala)
Jestem po rytuale niespełna miesiąc i na razie nic..., jestem bezpośrednio i pośrednio w kontakcie z kilkoma innymi osobami o i nich też nic....
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2020 12:59 am
(@janka41)
A ty jaki miałaś u niej rytuał? Kiedy robilaś i jak ci robiła? Co do czasu mi Pani Basia mówiła że w ciężkich przypadkach czeka się nawet do 4 miesięcy, skoro jesteś niespełna miesiąc po rytuale to krótko. Znasz kogoś komu po tym czasie 4 miesięcy czekania nie udało się i może konkretnie powiedzieć jakie rytuały wykonywała? Też u niej robię, jestem ciekawa jak to się ma u innych.
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2020 1:17 pm
 mala
(@mala)
Miałam oczyszczanie i miłosny kilkudniowy. Ja wiem że wyszło takiej dziewczynie od której namiary dostałam. Trzy inne które obecnie razem ze mną czekają, to też nie mają żadnych efektów póki co. Wszystkie robiłyśmy podobnie, jedna jest już 2 miesiące po magii. Ja osobiście jeszcze nie trafiłysmy na nikogo komu faktycznie się udało, poza tą jedną osobą od której namiary dostałam ale zastanawiam.sie czy to nie przypadek.....w końcu ludzie czasem się schodzą....
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2020 12:46 pm
(@janka41)
Udało się. Wrócił do mnie. Osobiście mogę polecić. Dziwny ten wątek. Poznałam osoby, którym wyszło. Na wieść o tym wątku stwierdzili, że nie chcą pisać, bo nie wiadomo czy to w celu opini czy nagonki na tą kobietę. Moim zdaniem skoro kobieta mówi ,że ma tylko białą magię, to rzecz jadna że nie zniewolenie, przyjdzie albo nie, nie ma co szukać winnych. Przecież ta kobieta nie daje sto procent gwarancji, informuje na początku, że to szansa.
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2020 10:08 am
 mala
(@mala)
A jak ty dotarłaś do tych osób którym wyszło? Ja znam 3 dziewczyny które też są u P. Basi i i nich jest nawet gorzej niż było.... u mnie zresztą też jakby się pogorszyło....
Jak dotarłaś do innych jej klientów? Nie piszę tego by robić jakąś nagonkę bo też mi zależy i chciałabym aby było dobrze ale nawet nie mam kontaktu z nikim komu się udało
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2020 8:59 pm
(@janka41)
Na pocztę. Na maila pisałyśmy.
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2020 10:12 pm
(@muminka)

Ile kosztuje rytuał u pani Basi? Ktoś ma jakieś efekty?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2020 4:04 pm
Udostępnij: