Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Eryk Mozgol

Strona 4 / 16
(@wersheep)
Członek
Cytat z tyrka data 9 stycznia, 2021, 7:32 pm

Czy orientujecie się jakie są zalecenia przy spętaniu?

Po prostu żeby nie myśleć o tym i cierpliwie czekać

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2021 8:31 pm
(@wersheep)
Członek
Cytat z Hena data 3 grudnia, 2020, 2:43 pm

Miał ktoś spętanie u pana Eryka? Pytam bo od jutra mam mieć robione i była bym ciekawa opinii.

I jak po spętaniu ? Masz już jakieś efekty czy dalej czekasz ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2021 2:43 pm
(@drozdzowkazmalinami)
Członek

Wersheep, a Ty zdecydowałaś się na spętanie czy doradził to pan Eryk? Jaka była/jest sytuacja między Wami?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2021 3:55 pm
(@wersheep)
Członek

Tak, Pan Eryk tak doradził. Ja mam bardzo trudna sytuację i bardzo skomplikowana.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2021 4:13 pm
(@drozdzowkazmalinami)
Członek

a to był Twój partner czy ktoś z kim nigdy nie byłaś w związku?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2021 4:44 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z drozdzowkaZMalinami data 16 stycznia, 2021, 2:44 pm

a to był Twój partner czy ktoś z kim nigdy nie byłaś w związku?

Ojej , a co to za pytanie !

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2021 8:02 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z Jakka data 13 stycznia, 2021, 3:29 pm

Jakiś czas temu pisałam, że po rytuale u pana Eryka kontakt wrócił. Właściwie to ciągle idzie do przodu, teraz nawet udaje nam się spotkać. Widzę, że zaczyna mu na nas zależeć. Podchodziłam do tego trochę sceptycznie na samym początku, ale wygląda na to, że te rytuały działają.

Gratuluje !

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2021 8:05 pm
(@niuniulka)
Członek

Czy ktoś miał może robiony rytuał separacyjny żeby pozbyć się osoby trzeciej ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2021 9:39 pm
(@jacekfx)
Członek

Witam,

Konczę r.egipski w niedzielę. Mój przypadek jest naprawdę arcytrudny. Trzymajcie za mnie kciuki, proszę. Co do p. Eryka, to potwierdzam, że kontakt jest bardzo dobry. Odpisuje na maile i uspokaja.

Życzę wszystkim powodzenia i głeboko wierzę, że p. Eryk nam pomoże.

Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2021 10:18 pm
(@drozdzowkazmalinami)
Członek
Cytat z KasiaD data 16 stycznia, 2021, 6:02 pm
Cytat z drozdzowkaZMalinami data 16 stycznia, 2021, 2:44 pm

a to był Twój partner czy ktoś z kim nigdy nie byłaś w związku?

Ojej , a co to za pytanie !

a co z tym pytaniem nie tak? ciekawi mnie, czy to jest faktycznie klucz w doborze rytualu, ze brak bycia wczesniej w zwiazku = spetanie, czy tez czasami rozstania bywaja tak trudne, ze uczucia nie ma i powrot moze dac tylko spetanie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 1:55 am
(@kasiad)
Członek
Cytat z drozdzowkaZMalinami data 16 stycznia, 2021, 11:55 pm
Cytat z KasiaD data 16 stycznia, 2021, 6:02 pm
Cytat z drozdzowkaZMalinami data 16 stycznia, 2021, 2:44 pm

a to był Twój partner czy ktoś z kim nigdy nie byłaś w związku?

Ojej , a co to za pytanie ! Pytanie  zbyt indywidualne ! Dowodzenia

a co z tym pytaniem nie tak? ciekawi mnie, czy to jest faktycznie klucz w doborze rytualu, ze brak bycia wczesniej w zwiazku = spetanie, czy tez czasami rozstania bywaja tak trudne, ze uczucia nie ma i powrot moze dac tylko spetanie

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 2:13 am
(@wersheep)
Członek
Cytat z drozdzowkaZMalinami data 16 stycznia, 2021, 11:55 pm
Cytat z KasiaD data 16 stycznia, 2021, 6:02 pm
Cytat z drozdzowkaZMalinami data 16 stycznia, 2021, 2:44 pm

a to był Twój partner czy ktoś z kim nigdy nie byłaś w związku?

Ojej , a co to za pytanie !

a co z tym pytaniem nie tak? ciekawi mnie, czy to jest faktycznie klucz w doborze rytualu, ze brak bycia wczesniej w zwiazku = spetanie, czy tez czasami rozstania bywaja tak trudne, ze uczucia nie ma i powrot moze dac tylko spetanie

U niego to już brak jakichkolwiek uczuć do mnie i minęło już dużo czasu odkąd na poważnie się spotykaliśmy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 2:41 am
(@kasiad)
Członek
Cytat z Jakka data 13 stycznia, 2021, 3:29 pm

Jakiś czas temu pisałam, że po rytuale u pana Eryka kontakt wrócił. Właściwie to ciągle idzie do przodu, teraz nawet udaje nam się spotkać. Widzę, że zaczyna mu na nas zależeć. Podchodziłam do tego trochę sceptycznie na samym początku, ale wygląda na to, że te rytuały działają.

Często myślałaś o rytuale i o swoim ukochanym ?

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 9:13 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z Andzia data 15 stycznia, 2021, 5:01 pm

Ja mogę w skrócie opowiedzieć o sobie. Rytuał kończy mi się 17-01-2021, jak na mnie byłam bardzo spokojna już po 3 dniach od rozpoczęcia rytuału sytuacja wyglądała dobrze bo mieliśmy kontakt z byłym partnerem ale kłótliwy i jakoś przeszliśmy na drogę spokojna. Nawet w środę się widzieliśmy, partner tak jak wcześniej był na nie tak mówił że może coś jednak wyjdzie nam ale w wczoraj wieczorem już mu się odwidziało zrobił mi awanturę nawet nie wiem o co mówił wszystko tylko żeby mnie zranić, P.Eryk kazał mi dać mu czas. Mam nadzieje że wróci to na dobre tory. Moja mała aktywności spowodowana jest tym żeby nie myśleć o tym. Trzymam kciuki za wszystkich!

Bardzo często myślałaś ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 9:14 pm
(@tyrka)
Członek

Czy wy tez budzicie/budziłyście często się w nocy? Mam z tym problem odkąd zaczęłam rytuał. Tez się zastanawiałam czy spętanie jest tylko wtedy gdy nie ma uczuć ze str partnera.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 9:45 pm
(@niuniulka)
Członek

Nie wiem jak to działa bo ja mam dziś 8 dzień rytuału i nie odczuwam nic żadnego niepokoju jak opisują inni raczej spokój jednakże miałam kontakt z partnerem może to dlatego 🤔

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 9:49 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z tyrka data 17 stycznia, 2021, 7:45 pm

Czy wy tez budzicie/budziłyście często się w nocy? Mam z tym problem odkąd zaczęłam rytuał. Tez się zastanawiałam czy spętanie jest tylko wtedy gdy nie ma uczuć ze str partnera.

Ja , tez tak mam czasem nie mogę zasnąć a ogólnie mówiąc różnie dla mnie najgorzej jest weekend . Tyrka bardzo ważne jest aby mieć dobre myśli i nie myśleć o rytuale bo jak będziesz myślała to w tedy o opóźniasz   działanie  czyli przyciągasz . Ja staram się nie myśleć bo w sumie co pozostaje. Tyrka pomyśl tak co Tobie szkodzi dobre myślenie i nie myślenie o rytuale . 🙂 wiem łatwo powiedzieć .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 9:53 pm
(@tyrka)
Członek

Niby nie myslalam o tym w ten sposób, ze opóźniam 🤔 Jestem tez ciekawa co się dzieje z taką energią, która została wytworzona przez rytualistę, a na przykład wlasnie osoba nie stosowała się do zaleceń. Czy ta energia znika czy gdzieś tam krąży i czeka „w kolejce”.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 10:08 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z tyrka data 17 stycznia, 2021, 8:08 pm

Niby nie myslalam o tym w ten sposób, ze opóźniam 🤔 Jestem tez ciekawa co się dzieje z taką energią, która została wytworzona przez rytualistę, a na przykład wlasnie osoba nie stosowała się do zaleceń. Czy ta energia znika czy gdzieś tam krąży i czeka „w kolejce”.

Tyrka , rozbawiłaś mnie hehehe  po prostu opóźniasz działanie i  wtedy będzie trzeba zrobić wzmocnienie. Ty nie myśl o energii tylko Twoim celem jest ukochany i nad tym się skup.  Czego nie można robić ; modlić się i medytować, jogi, myśleć o rytuale a co najważniejsze myśleć dobrze . Trzeba zajac się czymś co zwróci Twoje myśli w coś innego.

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 10:18 pm
(@tyrka)
Członek

Modlic się tez nie można? :0 Staram się, ale czasem nawet seriale i filmy nie pomagają. Wiecie same. Chciałabym mieć go już przy sobie tak jak wy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 10:24 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z tyrka data 17 stycznia, 2021, 8:24 pm

Modlic się tez nie można? :0 Staram się, ale czasem nawet seriale i filmy nie pomagają. Wiecie same. Chciałabym mieć go już przy sobie tak jak wy.

Nie można się modlić . Moja rada Tyrka nie pisz już na forum Ja tez już nie bede . Napisze kiedy już będzie dobrze . Pa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 10:27 pm
(@kasiad)
Członek

Wróżenie tez nie można robić . Cierpliwość

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 10:31 pm
(@tyrka)
Członek

Oki umówmy się tak. Ja wcześniej tez starałam się nie wchodzić. Polubiłam Cię. Od samego początku sobie towarzyszymy. Bądźmy w kontakcie! Uda się!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 10:34 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z tyrka data 17 stycznia, 2021, 8:34 pm

Oki umówmy się tak. Ja wcześniej tez starałam się nie wchodzić. Polubiłam Cię. Od samego początku sobie towarzyszymy. Bądźmy w kontakcie! Uda się!

Tez Cię polubiłam . Mówmy się tak , żeby nie myśleć o rytuale i zając  się własne myśli czymś innym . Wejdę tu napewno i napisze co i jak ale jak chcemy aby było dobrze trzeba być w dobrej myśli . Pa trzymaj się Tyrka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2021 10:39 pm
(@admin)
Członek Admin

Jeśli mamy temat o Eryku Mozgole, proszę nie prowadzić rozmowy o innych rytualistach. To prowadzi do bałaganu i takie wpisy będą usuwane.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2021 2:28 pm
(@gugla)
Członek

Dobra Pan Eryk napisał mi że w moim przypadku pomoże ryt egipski ktoś miał,jak przebiega jakie macie opinie na ten temat? Ja się zdecyduje ale na razie mnie mam kasy.musze poczekać 😔

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2021 2:49 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z admin data 20 stycznia, 2021, 12:28 pm

Jeśli mamy temat o Eryku Mozgole, proszę nie prowadzić rozmowy o innych rytualistach. To prowadzi do bałaganu i takie wpisy będą usuwane.

Dobrze wiedzieć .okej zrozumiałam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2021 9:06 pm
(@kasiad)
Członek

Tyrka , a co tam u Ciebie ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2021 12:09 am
(@kasiad)
Członek

Jakie pytania najczęściej zadajecie i jakie pytania zadajecie gdy czekacie na efekt ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2021 8:34 pm
(@gugla)
Członek
Cytat z KasiaD data 23 stycznia, 2021, 6:34 pm

Jakie pytania najczęściej zadajecie i jakie pytania zadajecie gdy czekacie na efekt ?

Każdy ma chyba takie same pytania...mianowicie kiedy nastąpi oczekiwany efekt😉 ? Tylko na to nie ma reguły.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2021 12:35 am
Strona 4 / 16
Udostępnij: