Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Eryk Mozgol

Strona 3 / 16
(@tyrka)
Członek

Jakie zalecenia dostalyscie w trakcie czekania na rytuał? Pan Eryk wspomniał mi tylko o czekaniu na efekty i nie myśleniu o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2021 7:44 pm
(@monikakowalska1222)
Członek
Cytat z tyrka data 8 stycznia, 2021, 5:44 pm

Jakie zalecenia dostalyscie w trakcie czekania na rytuał? Pan Eryk wspomniał mi tylko o czekaniu na efekty i nie myśleniu o tym.

Ja dostałam informacje,że mam czekać  miesiąc od dnia zakończenia rytuału a jeśli nie wyjdzie nic to się odezwać

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2021 8:31 pm
(@tyrka)
Członek

Dziwne, ze Pan Eryk nie naciska tak rygorystycznie na zalecenia jak inni rytualisci (jednocześnie strasząc, ze nie przestrzegając ich, rytuał moze sie nie powieść). Zauważyłam tez, ze jego rytuały są wykonywane w innych odstępach czasowych. Pomimo tego mam wrażenie ze jest najbardziej skuteczny pośród pozostalych. Co o tym sądzicie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2021 11:59 pm
(@kasiad)
Członek

Tak samo mi mówił inny rytualistami i jak czytałam gdzieś indziej , znalazłam więcej informacji . Nie myśleć i myśleć pozytywnie to podstawa .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2021 12:34 am
(@monikakowalska1222)
Członek

Ja dziś zaczęłam rytuał a od godziny 21 nie wiem dosłownie co mam robić ze sobą. Raz myśle pozytywnie, raz mi przykro ale ogólnie czuje wewnętrzny jakiś taki dziwny spokój. Pozostaje mi opanować myśli i wierzyć i mieć nadzieje ze się wszystko uda. Co prawda mój przypadek nie jest tragiczny jakiś bo rozstanie trwa dosłownie 10 dni dopiero. Ale chce już żeby wszystko wróciło do normy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2021 1:27 am
(@tyrka)
Członek

Jaki rytuał masz odprawiany? 10 dni? to szybko zaczęłaś działać 🙂 Ile ja bym dała by u mnie tyle bylo po rozstaniu 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2021 1:31 am
(@monikakowalska1222)
Członek
Cytat z tyrka data 8 stycznia, 2021, 11:31 pm

Jaki rytuał masz odprawiany? 10 dni? to szybko zaczęłaś działać 🙂 Ile ja bym dała by u mnie tyle bylo po rozstaniu 😉

Egipski, co się nie robi dla miłości życia. 😊Szybko zaczęłam działać bo sytuacja trochę skomplikowana. Były partner nie do przegadania i złamania. Udział osób trzecich, emocje za dużo wypowiedzianych złych słów przez co zaparł się i powiedział ze już koniec, że chce być sam i zero kontaktu. Stad moje podejście ze lepiej szybciej niż czekać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2021 1:36 am
(@tyrka)
Członek

Czy orientujecie się jakie są zalecenia przy spętaniu?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2021 9:32 pm
(@niuniulka)
Członek

Ja od dziś będę mieć robiony rytuał egipski i mam nadzieję że pomoże bo sytuacja jest bardzo trudna.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2021 12:51 pm
(@tyrka)
Członek

Dziewczyny! Mam ogromny problem z nie myśleniem o rytuale! Nawet Pan Eryk zwrócił mi na to już uwagę :(( Doradźcie, pomóżcie :(( Mam dość zwyczajną rutynę dnia, która nie wymaga zbyt dużo zaangażowania.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2021 1:00 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z tyrka data 10 stycznia, 2021, 11:00 am

Dziewczyny! Mam ogromny problem z nie myśleniem o rytuale! Nawet Pan Eryk zwrócił mi na to już uwagę :(( Doradźcie, pomóżcie :(( Mam dość zwyczajną rutynę dnia, która nie wymaga zbyt dużo zaangażowania.

Tyrka , zrobiłaś postanowienie na nowy rok ? Nauka języków , bieganie , ćwiczenie , czytanie książek , medytacja a w życiu trzeba mieć jakiś cel .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2021 2:57 pm
(@Anonimowy)
Gość
Cytat z Rudzielec data 18 grudnia, 2020, 2:24 pm

Ja zajełam się pracą, nie miałam czasu, żeby o tym myśleć. Chyba bym zastosowała.

Można się jakoś z Toba skontaktowac poza tym forum?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2021 7:59 pm
(@Anonimowy)
Gość
Cytat z Mia data 10 stycznia, 2021, 5:59 pm
Cytat z Rudzielec data 18 grudnia, 2020, 2:24 pm

Ja zajełam się pracą, nie miałam czasu, żeby o tym myśleć. Chyba bym zastosowała.

Rudzielec Można się jakoś z Toba skontaktowac poza tym forum?

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2021 8:01 pm
(@Anonimowy)
Gość

 

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2021 8:02 pm
(@Anonimowy)
Gość

 

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2021 8:03 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z Miedziana data 10 stycznia, 2021, 6:01 pm
Cytat z Mia data 10 stycznia, 2021, 5:59 pm
Cytat z Rudzielec data 18 grudnia, 2020, 2:24 pm

Ja zajełam się pracą, nie miałam czasu, żeby o tym myśleć. Chyba bym zastosowała.

Rudzielec Można się jakoś z Toba skontaktowac poza tym forum?

Rudzielec a może napisz tak po krótsze jak u Ciebie to wyglądało i jak radziłaś sobie tym czekaniem . Dziękuję pięknie

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2021 8:53 pm
(@tyrka)
Członek
Cytat z KasiaD data 10 stycznia, 2021, 12:57 pm
Cytat z tyrka data 10 stycznia, 2021, 11:00 am

Dziewczyny! Mam ogromny problem z nie myśleniem o rytuale! Nawet Pan Eryk zwrócił mi na to już uwagę :(( Doradźcie, pomóżcie :(( Mam dość zwyczajną rutynę dnia, która nie wymaga zbyt dużo zaangażowania.

Tyrka , zrobiłaś postanowienie na nowy rok ? Nauka języków , bieganie , ćwiczenie , czytanie książek , medytacja a w życiu trzeba mieć jakiś cel .

Praktykowałam medytacje, lecz Pan Eryk wspomniał mi ze może ona zakłócać energię, wiec muszę z niej zrezygnować na czas rytuału. No i powiem Wam szczerze. Boje się czy rytuał zadziała. Tak jak mówiłam miałam już jeden u Pani Ani, która zasugerowała, ze się nie udał właśnie dlatego, iż za dużo o nim myślałam. Dodatkowo tez minęło od mojego rozstania już 5msc i obawiam się ze on nawet patrząc na czas nie będzie chciał spróbować. Dzięki Wam wielkie za wsparcie! Jednak zająć głowę na czas 4 tyg to wyzwanie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2021 10:00 pm
(@kasiad)
Członek

Tyrka , wiem łatwo powiedzieć  .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2021 9:05 pm
 Kkaj
(@kkaj)
Członek

Hej mozesz powiedziec kiedy zaczely ci sie pojawiac efekty

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2021 11:15 pm
(@ariadna)
Członek

Miałam egipski. Przez cały ten czas nie spałam w nocy. Oczekuję i dam znać.

Mam ciężki przypadek.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2021 12:57 pm
(@amaterasu)
Członek
Cytat z ariadna data 13 stycznia, 2021, 10:57 am

Miałam egipski. Przez cały ten czas nie spałam w nocy. Oczekuję i dam znać.

Mam ciężki przypadek.

Ale u p. Eryka czy p. Ani?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2021 1:03 pm
(@jakka)

Jakiś czas temu pisałam, że po rytuale u pana Eryka kontakt wrócił. Właściwie to ciągle idzie do przodu, teraz nawet udaje nam się spotkać. Widzę, że zaczyna mu na nas zależeć. Podchodziłam do tego trochę sceptycznie na samym początku, ale wygląda na to, że te rytuały działają.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2021 5:29 pm
 Kkaj
(@kkaj)
Członek

Jakka a po jaki czasie sie odezwal do ciebie partner i czy on to zrobil czy ty pierwsza probowalas z nim nawiazac kontakt bo ja mam bardzo trudny przypadek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2021 6:04 pm
(@jakka)
Cytat z Kkaj data 13 stycznia, 2021, 4:04 pm

Jakka a po jaki czasie sie odezwal do ciebie partner i czy on to zrobil czy ty pierwsza probowalas z nim nawiazac kontakt bo ja mam bardzo trudny przypadek

Pierwsze zmiany pojawiły się po tygodniu, wtedy on sam napisał do mnie na Facebooku.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2021 7:56 pm
(@drozdzowkazmalinami)
Członek

A czy jakaś osoba, która ma efekty, może dokładniej powiedzieć, jakie zmiany zaszły w partnerze? Czy dzieli się on/ona swoimi uczuciami, co wpłynęło na zmianę jego decyzji? Ciekawi mnie jak to wygląda w praktyce.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2021 10:27 am
(@jakka)

My prostu na nowo zaczęliśmy się spotykać, mój chłopak powiedział, że wszystko przemyślał i chce dać nam jeszcze jedną szansę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2021 3:23 pm
(@slona84)
Członek

Witam Was serdecznie. Zamówiłam u Pana Eryka rytuał. Pan Eryk zadecydował o ryt egipskim. Przeczytałam wszystkie wpisy od Was kochani i naprawdę napawają optymizmem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2021 6:40 pm
(@slona84)
Członek

Ja zaczynam dopiero dzisiaj... U mnie zero kontaktu przy rozstaniu ze strony chłopaka zero emocji zero wyjaśnień zero patrzenia w oczy... Trzy tygodnie.. I nic absolutnie nic 😢

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2021 6:55 pm
(@andzia)
Członek

Ja mogę w skrócie opowiedzieć o sobie. Rytuał kończy mi się 17-01-2021, jak na mnie byłam bardzo spokojna już po 3 dniach od rozpoczęcia rytuału sytuacja wyglądała dobrze bo mieliśmy kontakt z byłym partnerem ale kłótliwy i jakoś przeszliśmy na drogę spokojna. Nawet w środę się widzieliśmy, partner tak jak wcześniej był na nie tak mówił że może coś jednak wyjdzie nam ale w wczoraj wieczorem już mu się odwidziało zrobił mi awanturę nawet nie wiem o co mówił wszystko tylko żeby mnie zranić, P.Eryk kazał mi dać mu czas. Mam nadzieje że wróci to na dobre tory. Moja mała aktywności spowodowana jest tym żeby nie myśleć o tym. Trzymam kciuki za wszystkich!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2021 7:01 pm
 Kkaj
(@kkaj)
Członek

My nie jestesmy juz razem 4 miesiace przez ten czas rozmawialismy z 4 razy ale nie mozna tego nazwac rozmowa tylko mega wielka awantura u mnie jest bardzo ciezka sytuacja

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2021 7:02 pm
Strona 3 / 16
Udostępnij: