Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Eryk Mozgol

Strona 2 / 16
(@tyrka)
Członek

a mogłabyś cos więcej powiedzieć o swojej ciężkiej sytuacji? Brak uczuć ze strony chłopaka czy zakochał się w innej?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 7:33 pm
(@tyrka)
Członek

Ile czasu byliście w rozstaniu? U mnie w styczniu minie 5msc 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 8:34 pm
(@rudzielec)

Rozstaliśmy się w kłótni, później nie mieliśmy kontaktu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 9:07 pm
(@tyrka)
Członek

Mam ważne pytanie. Czy ciagle myślałaś o rytuale czy umiałaś się od tego odseparować? Pani Ania napisała mi dziś, ze rytuał się nie powiódł z mojej winy, bo ciagle o nim myslalam. Zastanawiam się czy to może być prawda czy po prostu nie chce brać odpowiedzialności za niepowodzenie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 9:33 pm
(@rudzielec)

Szalkowska ma swój temat na tymnl forum, zapytaj tam. Każdy rytualista ma chyba swoje wytyczne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 10:45 pm
(@tyrka)
Członek

a jak to było u Ciebie? dużo myślałaś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2020 9:38 am
(@rudzielec)

Ja zajełam się pracą, nie miałam czasu, żeby o tym myśleć. Chyba bym zastosowała.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2020 4:24 pm
(@malablondi)
Cytat z tyrka data 17 grudnia, 2020, 7:33 pm

Mam ważne pytanie. Czy ciagle myślałaś o rytuale czy umiałaś się od tego odseparować? Pani Ania napisała mi dziś, ze rytuał się nie powiódł z mojej winy, bo ciagle o nim myslalam. Zastanawiam się czy to może być prawda czy po prostu nie chce brać odpowiedzialności za niepowodzenie.

Ja miałam rytuał u Anny Szalkowskiej i wyszedł. U niej trzeba bardzo przestrzegać wytycznych, które przekazuje, inaczej z efektami może być różnie. Ale jak się robi to co każe to wychodzi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2020 8:44 pm
(@jakka)

U mnie wrócił kontakt, o czym już pisałam, teraz ze sobą rozmawiamy, głownie na facebooku, czasami uda nam się zdzwonić. Po Świętach niewykluczone, że uda nam się spotkać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/12/2020 5:22 pm
(@kasiad)
Członek

Ja właśnie miałam robiony Rytuał Krwi u Pana Piotra Witkowskiego i teraz czekam , aż mój ukochany do mnie się odezwie . Ja z Panem Piotrkiem W mam cały czas kontakt bardzo dużo pisze emaila i odpisuje po kilku godzinach .
Piotr Witkowski mówi mi czego nie robić a czego mogę nie robić aby Rytuał Krwi zadziałał . Czekam dam znać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2020 5:18 pm
(@kasiad)
Członek

Dziś zamówiłam rytuał egipski u Pana Eryka wiec napisze więcej czy się udało.
Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2020 9:51 pm
(@tyrka)
Członek
Cytat z MalaBlondi data 19 grudnia, 2020, 6:44 pm
Cytat z tyrka data 17 grudnia, 2020, 7:33 pm

Mam ważne pytanie. Czy ciagle myślałaś o rytuale czy umiałaś się od tego odseparować? Pani Ania napisała mi dziś, ze rytuał się nie powiódł z mojej winy, bo ciagle o nim myslalam. Zastanawiam się czy to może być prawda czy po prostu nie chce brać odpowiedzialności za niepowodzenie.

Ja miałam rytuał u Anny Szalkowskiej i wyszedł. U niej trzeba bardzo przestrzegać wytycznych, które przekazuje, inaczej z efektami może być różnie. Ale jak się robi to co każe to wychodzi.

Orientujesz się jak jest u Pana Eryka? Czy tez trzeba bardzo przestrzegać wytycznych?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2021 11:59 am
(@tyrka)
Członek
Cytat z Jakka data 20 grudnia, 2020, 3:22 pm

U mnie wrócił kontakt, o czym już pisałam, teraz ze sobą rozmawiamy, głownie na facebooku, czasami uda nam się zdzwonić. Po Świętach niewykluczone, że uda nam się spotkać.

Miałaś u Pana Eryka?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2021 11:59 am
(@tyrka)
Członek

Czy po spętaniu zachowanie partnera jest bardzo nienaturalne bądź wymuszone? Ktoś miał spętanie na byłym chłopaku?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2021 12:09 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z tyrka data 1 stycznia, 2021, 10:09 am

Czy po spętaniu zachowanie partnera jest bardzo nienaturalne bądź wymuszone? Ktoś miał spętanie na byłym chłopaku?

Czytałam ogólnie bardzo dużo na temat rytuałów itp .  z tego co wiem i czytałam naturalnie się zachowuje tylko , ze druga osoba jest bardziej zaangażowana . Będzie dobrze Życzę aby się udało trzymam kciuka . Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2021 2:57 pm
(@kasiad)
Członek

czy ktoś jeszcze robi rytuał u Pana Eryka ? Jakie pytania zadawaliście ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2021 7:01 am
(@tyrka)
Członek
Cytat z KasiaD data 2 stycznia, 2021, 5:01 am

czy ktoś jeszcze robi rytuał u Pana Eryka ? Jakie pytania zadawaliście ?

Tydzień temu skończyłam egipski. Wiem, ze nie można myśleć o rytuale a czy orientujecie się jak to jest z wiecznym odczuwaniem smutku spowodowanym zerwaniem?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2021 6:13 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z tyrka data 2 stycznia, 2021, 4:13 pm
Cytat z KasiaD data 2 stycznia, 2021, 5:01 am

czy ktoś jeszcze robi rytuał u Pana Eryka ? Jakie pytania zadawaliście ?

Tydzień temu skończyłam egipski. Wiem, ze nie można myśleć o rytuale a czy orientujecie się jak to jest z wiecznym odczuwaniem smutku spowodowanym zerwaniem?

Chodzi o mój przykład to Pan Eryk napisał mi abym myślała pozytywnie .  Najlepiej zapytać się Pana Eryka . Osoba która robi rytuał wie najlepiej a jeśli jakiekolwiek  masz pytania to tez radzę pytać się Pana Eryka .
Ja odczuwam spokój ale tez jest różnie nie powiem .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2021 7:03 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z KasiaD data 2 stycznia, 2021, 5:03 pm
Cytat z tyrka data 2 stycznia, 2021, 4:13 pm
Cytat z KasiaD data 2 stycznia, 2021, 5:01 am

czy ktoś jeszcze robi rytuał u Pana Eryka ? Jakie pytania zadawaliście ?

Tydzień temu skończyłam egipski. Wiem, ze nie można myśleć o rytuale a czy orientujecie się jak to jest z wiecznym odczuwaniem smutku spowodowanym zerwaniem?

Chodzi o mój przykład to Pan Eryk napisał mi abym myślała pozytywnie .  Najlepiej zapytać się Pana Eryka . Osoba która robi rytuał wie najlepiej a jeśli jakiekolwiek  masz pytania to tez radzę pytać się Pana Eryka .
Ja odczuwam spokój ale tez jest różnie nie powiem .

Nic też nie zaszkodzi zapytać się Pana Eryka czy coś tam widzi jakieś zmiany ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2021 7:05 pm
(@kasiad)
Członek

tyrka  🙂 jeśli komuś się udało i dana osoba była w gorszej sytuacji i się udało to dlaczego nie ma się udać też Tobie . Poczekaj a później zapytaj się jak wyglada sytuacja .  Będzie dobrze .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2021 7:10 pm
(@tyrka)
Członek
Cytat z KasiaD data 2 stycznia, 2021, 5:10 pm

tyrka  🙂 jeśli komuś się udało i dana osoba była w gorszej sytuacji i się udało to dlaczego nie ma się udać też Tobie . Poczekaj a później zapytaj się jak wyglada sytuacja .  Będzie dobrze .

Staram się być dobrej myśli, ale tak jak wcześniej pisałam. Miałam już robiony u Pani Ani 7dniowy i jest wciąż bez efektów, ponieważ nie stosowałam się do zaleceń. Tez byłam spokojna i dobrej myśli, ale niedawno dodał zdjęcie z jakaś dziewczyną i przez to się bardzo zmartwiłam. Wierze, ze Pan Eryk upora się z moją sytuacją.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2021 7:29 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z tyrka data 2 stycznia, 2021, 5:29 pm
Cytat z KasiaD data 2 stycznia, 2021, 5:10 pm

tyrka  🙂 jeśli komuś się udało i dana osoba była w gorszej sytuacji i się udało to dlaczego nie ma się udać też Tobie . Poczekaj a później zapytaj się jak wyglada sytuacja .  Będzie dobrze .

Staram się być dobrej myśli, ale tak jak wcześniej pisałam. Miałam już robiony u Pani Ani 7dniowy i jest wciąż bez efektów, ponieważ nie stosowałam się do zaleceń. Tez byłam spokojna i dobrej myśli, ale niedawno dodał zdjęcie z jakaś dziewczyną i przez to się bardzo zmartwiłam. Wierze, ze Pan Eryk upora się z moją sytuacją.

Napisz do Pana Eryka i napisz o swoich lękach . Uważam lepiej napisać do Pana Eryka niż zgadywać . Będzie wiedział co i jak . Napisz .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2021 7:51 pm
(@kasiad)
Członek

tyrka , Pan Eryk napisał mi , ze rytuał właśnie jest od tego aby problem rozwiązać . Napisz i nie zgaduj . Zajmij się czym a Ja właśnie zaraz bede robiła porządek w papierach i robiła plan na egzamin aby zdać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2021 7:55 pm
(@tyrka)
Członek

Pan Eryk odpisał mi by czekać na efekty i zachować spokój i ze nie jest jeszcze czas by patrzeć czy są jakieś zmiany (jutro minie dopiero tydzień). Nic mi nie pozostało tylko czekać. Powodzenia na egzaminach.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2021 8:32 pm
(@kasiad)
Członek

tryka , to tak zrób jak Pan Eryk mówi i wiem , ze to trudne . Dasz radę i będzie dobrze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2021 10:11 pm
(@bunia86)
Członek

Hej, jestem po rytuale i czekam na efekty, czekam, czekam dam znać jak się coś ruszy, jeżeli do miesiaca nic się nie będzie działo poproszę jeszcze o wzmocnienie, ale obiecuję że podzielę się wszystkim z wami, pozdrowionka trzymam za wszystkich kciuki(, obiecalam sobie jedno że jeżeli się uda to odnajdę tego Pana i będę go nosić na rękach)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2021 1:12 am
(@bunia86)
Członek

Moja sytuacja jest tak straszna i przykra że nie wiem czy się uda czy Pan Eryk sobie poradzi i mi pomoże😭ale będę cierpliwa i poczekam😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2021 1:18 am
(@nadia)
Członek

Witam czy rytuał egipski u Pana Eryka jest skuteczny ? Jak długo czekałyscie na efekty ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2021 12:53 pm
(@kasiad)
Członek
Cytat z Nadia data 4 stycznia, 2021, 10:53 am

Witam czy rytuał egipski u Pana Eryka jest skuteczny ? Jak długo czekałyscie na efekty ?

Można poczytać na forum 🙂 polecam napisać do Pana Eryka 🙂

 

Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2021 9:19 pm
(@nadia)
Członek

Zamówiłam rytual u Pana Eryka ale bardzo się denerwuje. Nie mogę się skupić. Mam wahania nastrojów. Mam kontakt sporadyczny mam nadzieję że to nie przeszkodzi aby rytual zadziałał.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2021 11:05 am
Strona 2 / 16
Udostępnij: