Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Eryk Mozgol

Strona 1 / 16
(@Giaur)

Proszę o opinię.

Cytat
Topic starter Opublikowany : 07/01/2020 8:13 am
(@kasiczek)

Ja właśnie jestem w trakcie, też ciekawa jestem opinii.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2020 5:31 pm
(@karol)

Robiłem u niego jakiś czas temu rytuał egipski. Zadziałał, polecam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2020 3:27 pm
 Ewa
(@ewa)

 

Hej w marcu miałam robiony rytuał egipski u pana Eryka, pierwsze efekty zaczęły pojawiać się po trzech tygodniach od wykonania rytuału. Początki były trochę trudne, teraz już regularnie się spotykamy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2020 4:20 pm
(@wiesia)

Jakiś czas temu miałam rytuał separacyjny u pana Eryk, zadziałał. Udało mi się uwolnić od kochanka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2020 12:47 pm
 Lexa
(@lexa)

Zamówiłam u niego rytuał egipski. Jak wyjdzie dam znać, jak nie, również.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/11/2020 7:16 pm
(@myszol)

Ma ktoś kontakt do pana Eryka?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2020 5:19 pm
(@rudzielec)

Jego strona: http://rytual-milosny.pl/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2020 6:06 pm
(@myszol)
Cytat z Rudzielec data 25 listopada, 2020, 4:06 pm

Jego strona: http://rytual-milosny.pl/

Dziękuję, już zamówiłam. A Ty robiłaś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2020 7:48 pm
(@black)

Mało tu opinii na temat pana Eryka, dodam więc swoją. Na początku listopada zamawiałem rytuał egipski, teraz są pewne efekty, mamy kontakt z dziewczyną. Czekam na pełne efekty, mam jeszcze czas. Dam znać jak coś sie zmieni.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2020 4:31 pm
 Hena
(@hena)

Miał ktoś spętanie u pana Eryka? Pytam bo od jutra mam mieć robione i była bym ciekawa opinii.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2020 4:43 pm
(@jakka)

Nie wiem jak w przypadku spętania ale jestem tydzień po rytuale egipskim i partner zapytał na facebooku co u mnie. Nie miałam z nim kontaktu od ponad miesiąca. Nie wiem czy to przypadek czy jednak zaczyna coś ruszać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2020 6:24 pm
 Hena
(@hena)
Cytat z Jakka data 3 grudnia, 2020, 4:24 pm

Nie wiem jak w przypadku spętania ale jestem tydzień po rytuale egipskim i partner zapytał na facebooku co u mnie. Nie miałam z nim kontaktu od ponad miesiąca. Nie wiem czy to przypadek czy jednak zaczyna coś ruszać.

A trudną masz sytuację? Jak to u Ciebie wyglądało?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2020 9:29 pm
 Lexa
(@lexa)

Na początku listopada zamówiłam rytuał egipski u pana Eryka. Na nowo zaczęliśmy się spotykać z moim chłopakiem czyli rytuał zadziałał.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2020 4:30 pm
(@parga)
Członek

Super 🙂 Ja jestem trakcie rytuału egipskiego, nie długo mam koniec i będę czekała 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2020 4:35 pm
(@brzoza)
Członek

Witam, jaki rytuał najlepiej zamówić u pana Eryka? Co doradzacie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2020 4:00 pm
 Lexa
(@lexa)

Pan Eryk robi analizę i sam proponuje. Przynajmniej tak było w moim przypadku.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2020 6:40 pm
(@amaterasu)
Członek

Witam wszystkich, ja zaczęłam w piątek u pana Eryka rytuał egipski. Tak na prawdę trafiłam do niego przez przypadek ale mam bardzo silną wiarę w to że się uda. Dzień wcześniej skończyłam rytuał egipski u Pana Michała Stępko i pan Eryk wyczuł energię więc oboje są skuteczni. Ale powiem Wam że to oczekiwanie na efekty jest najgorsze... ja mam taką huśtawkę nastrojów że już sama nie wiem co ze sobą zrobić. Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2020 3:34 pm
(@tyrka)
Członek

kogo bardziej polecasz Pana Eryka czy Pana Michała? Czy efekty będą u ciebie lepsze, bo nałożyłaś dwa rytuały na siebie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2020 11:52 pm
(@amaterasu)
Członek

Najpierw miałam robiony u pana Michała a w międzyczasie skontaktowałam się z panem Erykiem, który przy sprawdzeniu który ryt będzie skuteczniejszy stwierdził że można to połączyć już z tym co mam wykonywane bo wyczuł energię która już jest wytwarzana.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 9:49 am
(@tyrka)
Członek

Ale dzięki temu będziesz miała lepsze efekty? Byłabyś w stanie polecić bardziej Pana Eryka czy Pana Michała? Czyli Pan Eryk sprawdził w kartach, ze Pan Michał faktycznie przeprowadził rytuał.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 11:14 am
(@amaterasu)
Członek

27.11 zaczęłam u pana Michała i ryt miał trwać 14 dni. 8.12 kiedy pan Eryk sprawdzał co będzie najlepsze dla mnie stwierdził że wyczuł już inną energię która nie będzie kolidowała jak to napisał. Czyli pan Michał już wytworzył coś podczas rytu i pan Eryk to wyczuł więc skoro jeden coś wytworzył a drugi to wczuł to znaczy że oboje są skuteczni bo inaczej nic by nie było. Wcześniej miałam niby ryt krwi u pana Piotra Witkowskiego z od-serca.pl ale pan Michał nic nie wyczuł a czytając później opinie wyszło że ten pierwszy jest nieskuteczny. Moim zdaniem jak na razie oboje są skuteczni. Na razie i tak czekam na efekty ale jestem bardzo dobrej myśli.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 1:59 pm
(@tyrka)
Członek

Dziękuje Ci bardzo! Ja aktualnie czekam na efekty wzmocnienia i na konkretną osobę u Pani Ani, ale jak na razie bez zmian. Myśle nad egipskim u Pana Eryka i raczej się zdecyduje, dzięki!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 2:07 pm
(@amaterasu)
Członek

Napisz do niego to Ci powie co będzie lepsze i w ogóle zorientujesz się czy to co masz u pani Ani jest skuteczne i czy warto czekać. Niby ma dużo pozytywnych opinii ale z tymi opiniami to jest różnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 2:21 pm
(@tyrka)
Członek

Pisałam już i Pan Eryk powiedział, ze może sprawdzić, ale odpłatnie kosztem 100 zł a teraz są święta, wiec każdy pieniążek się liczy. Za to udało mi się znaleźć osobę na olx, która zaproponowała mi sprawdzenie za 15 zł ale poleciła jeszcze dac szanse na rozwój wydarzeń, wiec postanowiłam poczekać do końca 4 tyg i wtedy będę działać z Panem Erykiem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 2:27 pm
(@rudzielec)

U mnie rytuał u pana Eryka wyszedł, mogę polecić. Zamawiałam w październiku, zmiany zaczęły pojawiać się już w listopadzie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 4:47 pm
(@tyrka)
Członek

czyli u Ciebie skończyło się happy endem? :))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 5:46 pm
(@rudzielec)

Zdecydowanie tak. A sytuacja była trudna 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 6:15 pm
(@tyrka)
Członek

Egipski wystarczył czy miałaś spętanie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 6:55 pm
(@rudzielec)

Miałam egipski, pan Eryk tak zaproponował.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2020 7:30 pm
Strona 1 / 16
Udostępnij: