Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Eryk Mozgol

Strona 6 / 16
 Woka
(@woka)
Członek

Ja na swoim przykładzie mogę napisać, że czekałam nieco ponad trzy tygodnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2021 4:08 pm
(@wilczka)
Członek

Dzisiaj pan Eryk zaczyna dla mnie rytuał. Podzielę się wrażeniami za parę tygodni, jestem ciekawa czy i u mnie wyjdzie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2021 3:16 pm
(@hesha)
Członek

Dopisuję się do osób z efektami. Co prawda wszystko zaczęło działać już wcześniej, teraz jednak tak mi się przypomniało i pomyślałam, że podzielę się moją opinią. Wróciliśmy do siebie, mogę polecić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2021 10:32 am
(@loren)
Członek

A miałaś jakieś efekty uboczne typu problemy z koncentracją?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2021 8:06 pm
(@hesha)
Członek

Tak, miałam. Uważam, że to dobry znak. W końcu dzięki temu wiadomo, że coś zaczyna działać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2021 3:26 pm
(@kaczuszka)
Członek

Też byłabym ciekawa. Zastanawiam się nad zamówieniem rytuału u niego.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/03/2021 2:33 pm
(@deedora)
Członek

Hej Na tym forum jestem nowa, na innych możecie znaleźć moje wcześniejsze wpisy. Chciałam tylko potwierdzić, że u mnie rytuał się udał, miałam robiony w lutym. Mogę polecić pana Eryka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2021 6:22 pm
(@loren)
Członek
Cytat z deedora data 25 marca, 2021, 4:22 pm

Hej Na tym forum jestem nowa, na innych możecie znaleźć moje wcześniejsze wpisy. Chciałam tylko potwierdzić, że u mnie rytuał się udał, miałam robiony w lutym. Mogę polecić pana Eryka.

Fajnie, że się udaje 🙂 Ja niedawno skończyłam, teraz czekam na efekty. No i mam te problemy z koncentracją, spać też nie mogę. Tak od trzech dni. Więc mnie też nie ominęło, mam nadzieję, że to dobry znak.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2021 3:46 pm
(@hesha)
Członek
Cytat z Loren data 26 marca, 2021, 1:46 pm
Cytat z deedora data 25 marca, 2021, 4:22 pm

Hej Na tym forum jestem nowa, na innych możecie znaleźć moje wcześniejsze wpisy. Chciałam tylko potwierdzić, że u mnie rytuał się udał, miałam robiony w lutym. Mogę polecić pana Eryka.

Fajnie, że się udaje 🙂 Ja niedawno skończyłam, teraz czekam na efekty. No i mam te problemy z koncentracją, spać też nie mogę. Tak od trzech dni. Więc mnie też nie ominęło, mam nadzieję, że to dobry znak.

To normalne, ja też tak miałam. Inni podobnie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2021 3:24 pm
(@pepperka)
Członek

Witam

Zastanawiam się nad zamówieniem rytuału i szukam kogoś sprawdzonego. Nie ukrywam, że zamieszam napisać do pana Eryka chociaż mam jeszcze parę innych osób na mojej liście. Ktoś może powiedzieć jak ten rytuał u pana Eryka wygląda?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2021 4:16 pm
(@dolina)
Członek

Nie wiem czy już zamówiłaś czy jeszcze się zastanawiasz, ale najlepiej będzie jak napiszesz do pana Eryka. Ja jutro mam pierwszą sesję.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2021 12:02 pm
(@wilczka)
Członek

Witam po paru tygodniach. 21.03 miałam zakończony rytuał egipski, miałam czekać do miesiąca. Myślałam, że będę musiała czekać całe cztery tygodnie na efekty, jednak od tygodnia widzę pewne zmiany. Z chłopakiem mam kontakt, na razie tylko na facebooku, jednak całkiem miło nam się rozmawia. Więc wynikało by z tego, że zmiany nastąpiły po dwóch tygodniach już. Ktoś miał podobnie? Nie wiem teraz co dalej czy mam zaproponować partnerowi spotkanie czy czekać dalej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2021 11:51 pm
(@dolina)
Członek

Dwa tygodnie to dosyć szybko, też bym tak chciała, ale u mnie najpierw rytuał musi się zakończyć. Pisałaś do pana Eryka? Coś doradził?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2021 1:18 pm
(@wilczka)
Członek

Doradził czekać i dać czas chłopakowi. Sytuacja jest coraz lepsza między nami.

 

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2021 8:14 pm
 Kuna
(@kuna)
Członek

Czy ktoś zamawiał u pana Eryka rytuał miłosny na konkretną osobę? Nie mówię o egipskim.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2021 4:36 pm
 vina
(@vina)
Członek

Ja też zastanawiam się nad rytuałem u tego pana.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2021 9:17 pm
(@karolla)
Członek

Czy to możliwe, żeby efektu pojawiły się już podczas rytuału? Pan Eryk zaczął dla mnie w zeszłym tygodniu, kończy w tą niedzielę, a mój chłopak odblokował mnie na portalu społecznościowym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/04/2021 7:57 pm
(@wilczka)
Członek

To rzeczywiście szybko, z tego co przeczytałam na forach wszyscy na efekty muszą z reguły trochę poczekać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2021 5:17 pm
(@karolla)
Członek

Też tak właśnie wyczytałam, dlatego zastanowiło mnie to.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2021 8:12 pm
 vina
(@vina)
Członek

Karolla, jak u Ciebie? Ja jutro mam ostatnią sesję, ciekawa jestem jak u mnie wyjdzie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2021 2:03 pm
(@karolla)
Członek

Hej 🙂 Udało nam się trochę porozmawiać tak ogólnie raczej. Napiszę jak coś więcej się rozwinie, póki co jakaś mała zmiana jest.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2021 5:32 pm
(@halszka)
Członek

Cieszę się, że tylu osobom wychodzi. Od piątku mam robiony rytuał egipski u pana Eryka. Kierowałam się przede wszystkim dobrymi opiniami, dlatego też mam nadzieję, że i w moim przypadku się uda. Muszę dodać, że moja sytuacja jest raczej beznadziejna gdyż pokłóciliśmy się z chłopakiem a na dodatek podejrzewam, że kogoś ma.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2021 1:09 pm
(@russanka)
Członek

Ja też zastanawiam się jaki rytuał wybrać oraz czy lepsza jest biała magia czy raczej czarna. Jakie macie doświadczenie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2021 12:16 am
(@karolla)
Członek

Ja robiłam rytuał egipski i efekty jakieś tam mam, a właściwie to pojawiły się już podczas rytuału. Na razie ze sobą rozmawiamy, czekam aż pójdzie bardziej do przodu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2021 5:22 pm
(@wilczka)
Członek

Zdecydowaliśmy się wrócić z partnerem, rytuał w pełni zadziałał 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2021 1:08 pm
(@zaradna)
Członek

Czytam opinie o panu Eryku i przyznam że napawa to sporym optymizmem. Ja co prawda zamówiłam już rytuał u innej wróżki jednak nie wiem czy będą jakieś efekty. Jeśli się nie uda zdecyduję się na pana Eryka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2021 2:58 am
(@laminowana)
Członek
Cytat z Zaradna data 14 maja, 2021, 12:58 am

Czytam opinie o panu Eryku i przyznam że napawa to sporym optymizmem. Ja co prawda zamówiłam już rytuał u innej wróżki jednak nie wiem czy będą jakieś efekty. Jeśli się nie uda zdecyduję się na pana Eryka.

A u kogo robiłaś jeśli można wiedzieć?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2021 5:09 pm
(@zaradna)
Członek

Nie chcę na razie zdradzać, ale podzielę się moimi uwagami jak będzie coś wiadomo.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2021 1:11 pm
(@pepperka)
Członek

U mnie rytuał wyszedł, z chłopakiem wróciliśmy do siebie, wyjaśniliśmy sobie to co nas porózniło. Tak więc polecam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2021 3:36 pm
(@zaradna)
Członek
Cytat z pepperka data 24 maja, 2021, 1:36 pm

U mnie rytuał wyszedł, z chłopakiem wróciliśmy do siebie, wyjaśniliśmy sobie to co nas porózniło. Tak więc polecam.

Gratulacje 🙂 Ja czekam jeszcze na efekty u innej osoby, ale coraz bardziej przekonuję się, żeby zamówić u pana Eryka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2021 12:26 am
Strona 6 / 16
Udostępnij: