Forum

Wróżbiarstwo, parap...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Wróżbiarstwo, parapsychologia, itp.

(@beatrycze)

Witam założyłam ten temat o ezoteryce wróżbiarstwie parapsychologi itp. Zapraszam do dyskusji osoby zainteresowane ta tematyką .

Cytat
Topic starter Opublikowany : 27/02/2020 7:14 pm
(@entuzjastka)
ja jestem zainteresowana, regularnie oglądam ezo tv i kosmicę i szczerze mówiąc nie rozumiem... fenomenu kart... za jakiej racji można z nich odczytać przyszłość? na jakiej zasadzie to działa?
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2020 1:11 pm
(@beatrycze)
Wróżbiarstwo czyli sztuka przepowiadania przyszłości jakiejś postaci było obecne w każdej kulturze w historii. Dzisiaj niemal w każdym mieście można znaleźć przedstawicieli najbardziej popularnych form wróżbiarstwa astrologii, tarota, wróżenia z kryształowej kuli, czytanie z ręki, numerologii i wróżenia z fusów, a jest to jedynie mizerna próbka setek metod odczytywania przyszłości, jakie rozwinęły się przez wieki.
OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 01/03/2020 4:19 pm
 bibo
(@bibo)
ile kosztuje profesjonalne postawienie tarota?
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2020 10:41 pm
(@entuzjastka)
zastanawiają mnie zdolności co poniektórych osób, tych co pracują z energiami np. odczuwają one jakieś tam podczepienia...inne byty jak wróżbita Dawid, o co tutaj właściwie chodzi? jak to możliwe że niektórzy mają takie zdolności
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2020 7:20 pm
(@beatrycze)
Zacznę od tego ze komercyjne ezo (czyli programy TV ) a ta prawdziwa ezoteryka to dwie różne kwestie . Przykładowo kiedy idziesz do pani numerolog ona sporządza dla ciebie rozległą analizę trwa to czasem i 2 godziny kiedy ona wnikliwie mówi co widziała w twojej numerologi a na wizji dowiesz sie ogólnego jednego dwóch zdań o swojej licznie np 1 (zwykłe podstawowe informacje ) Konsmika to nie program ezoteryczny tylko rozrywkowy (taka informacja jest na stronie i podczas programu ,program rozrywkowy to już mówi samo za siebie prawda)
OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 05/03/2020 8:19 pm
(@beatrycze)
bibo rozumiem ze to pytanie retoryczne? w internecie kosztuje to od 20zł do 300zł a zalezne jest od konkretnej wrózki oraz tego czy ktos ma 1 pytnie czy cała sesje Pamietajcie drogie nie zawsze znaczy najlepsze 🙂
OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 05/03/2020 8:22 pm
(@entuzjastka)
w jaki sposób można sprawdzić ilość dzieci, bądź ich płeć? jaki rozkład, jakimi kartami
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2020 2:05 pm
 bibo
(@bibo)
no pytanie jak pytanie bo ja mam w sumie tylko jedno pytanie o pracę- co dalej, co dalej i reszta przyszłości może być mi nie wiadoma i się zastanawiam nad opcją "wróżka"
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2020 7:25 pm
(@beatrycze)
entuzjastka wróżby co do zdolnosci pana Dawida to trzeba by s ie jego zapytac ja czuje energie ,stawiam komus i czuje ze cos jest nie tak potem diagnozuje do wahadłem ale nie w tak spekularny sposób jak pan Dawid . Kiedy ktos ma byt itp to polecam bioenergoterapeutów do oczyszczania swojej energii
OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 08/03/2020 12:37 am
 bibo
(@bibo)
Wróżko- konkretne pytanie- czy zostanę w obecnej firmie czy nie ile by to mogło kosztować?
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2020 10:01 pm
(@beatrycze)
To jest 1 pytanie zalezy to od konkretnej wrózki którą wybierzesz sobie ja tu nie chce reklamowac swoich porad bo nie chce by to zostało odebrane jako reklama jednak wejdz sobie tutaj http://wrozby.top-100.pl/  i poogldaj strony róznych wrózek i zapoznaj sie z ich ofertami osobiscie unikaj wrózb sms one sa mało wiarygodne
OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 09/03/2020 2:51 pm
 bibo
(@bibo)

Dzięki!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2020 7:35 pm
(@beatrycze)
mozesz tez ogólnie poszukać w internecie
OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 09/03/2020 8:31 pm
 didi
(@didi)
A jak mozna sie umowic na indywidualna wrozbe do Pani?
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2020 9:12 am
(@beatrycze)
didi info na stronie ,link w stopce ja tylko do konca kwietnia wykonuje wrózby e-mail potem ma inne zobowiazania i nie bede wykonywac wrózb
OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 10/03/2020 7:45 pm
(@beatrycze)
ja bym na twoim miejscu nim sie zdecydujesz na tka internetowa przeprowadziła z nia mały wywiad nie powinno sie ślepo ufac kazdej osobie bo z tym różnie bywa:) fajna strona nie zawsze jest równoznaczna z tym ze to profesjonalna osoba
OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 10/03/2020 10:24 pm
 bibo
(@bibo)
no ja wiem ale nie mam doświadczenia z wróżkami popatrzę, może jakas w ramach autopromocji da mi rabat
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/03/2020 4:47 pm
(@beatrycze)
bibo byc moze:) chciaz te najlepsze nie daja bo im reklama nie potrzebna promocje robia te którym to nie idzie 🙂
OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 11/03/2020 6:26 pm
(@beatrycze)
Tu masz linka  http://wrozby.mojeforum.net/index.php  tam wróżą profesjonalne osoby znajace się na tematyce na forum mozesz skorzystac z 1 pytania BEZPŁATNIE
OdpowiedzCytat
Topic starter Opublikowany : 11/03/2020 7:01 pm
Udostępnij: