Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Rytuał miłosny

(@agnieszka111)
Członek
Hej, uważacie, że warto samemu wykonywać rytuały miłosne, czy lepiej zleca to rytualiście?
Cytat
Topic starter Opublikowany : 11/08/2021 7:48 pm
(@gabish)
Członek

Co sądzicie o tym rytuale https://www.rytualy-milosne.pl/rytual-milosny-na-konkretna-osobe/ u Anny Szalkowskiej? Jest skuteczny?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2021 1:56 am
(@donata)
Członek

Rytuały u pani Ani są skuteczne, wiem to po sobie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2021 4:36 pm
(@lacka01)
Członek
Bardzo skuteczna w magii miłosnej jest Irmina Aristov irmina.ryt@gmail.com. I to z mojego osobistego doświadczenia. Nie będę tutaj opisywać całej swojej historii, ale jedno jest pewne dzięki magii od Irminy odzyskałam miłość. Bardzo ją polecam i gwarantuję że nie oszuka.
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2021 6:59 pm
(@veronika)
Członek

Jutro kończę rytuał u pana Eryka, jestem ciekawa efektów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2021 3:43 pm
(@burska)
Członek

ezo-centrum, niestety nieskuteczni. Zastanawiam się u kogo teraz zamówić, nie chciałabym robić sobie nadziei po raz kolejny.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/08/2021 3:46 pm
(@kasia077)
Członek

Ja robiłam urok miłosny u pani Weroniki werita.werajtis@gmail.com i wszystko skończyło się pozytywnie. Może kogoś zainteresuje.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/08/2021 11:08 pm
(@burska)
Członek
Cytat z kasia077 data 17 sierpnia, 2021, 9:08 pm

Ja robiłam urok miłosny u pani Weroniki werita.werajtis@gmail.com i wszystko skończyło się pozytywnie. Może kogoś zainteresuje.

Możesz napisać coś więcej? Już raz zapłaciłam sporą kasę, nie chciałabym znowu wywalać pieniędzy w błoto.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2021 4:01 pm
(@kogielmogiel)
Członek
Cytat z Veronika data 14 sierpnia, 2021, 1:43 pm

Jutro kończę rytuał u pana Eryka, jestem ciekawa efektów.

Ja miałam rytuał u niego, zadziałał, jestem zadowolona.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2021 2:01 pm
(@mewa01)
Członek
Cytat z kasia077 data 17 sierpnia, 2021, 9:08 pm

Ja robiłam urok miłosny u pani Weroniki werita.werajtis@gmail.com i wszystko skończyło się pozytywnie. Może kogoś zainteresuje.

Ja zamawiałam u niej wróżby, ogólnie się sprawdziły. Rytuał niestety nie zadziałał u niej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/08/2021 4:38 pm
(@burska)
Członek
Cytat z Veronika data 14 sierpnia, 2021, 1:43 pm

Jutro kończę rytuał u pana Eryka, jestem ciekawa efektów.

Jakaś zmiana u Ciebie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2021 4:09 pm
(@wiesia0)
Członek

A znacie kogoś kto zajmuje się poprawa relacji między dwiema osobami ?nie chce uroku ani rytuału miłosnego tylko coś na ocieplenie relacji... Ktoś coś ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2023 7:33 pm
(@wiesia0)
Członek

Bez magii. Macie jakieś sposoby?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2023 10:21 pm
(@gerus)
Członek

Jak bez magii to mediator.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2023 2:03 pm
(@kejta)
Członek

Na tym forum pytamy o magię, ale faktycznie może mediator coś pomoże.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2023 3:05 pm
(@zaglerka)
Członek

Paulina Nowicka że strony rytual-urok-milosny.pl - brak efektów po rytuale u niej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2023 5:18 pm
(@katarzyna-b)
Członek

Witam. Jestem w beznadziejnej sytuacji. Jedna osoba poleciła mi podobno sprawdzoną rytualistkę Darię Kos. Rozpoczęłam współpracę. Troszkę czasu to trwało jednak po 40 dniach Daria nagle z dnia na dzień urwała kontakt. I tak mija już 2,5 miesiąca a rezultatów magii nie ma ani kontaktu z Darią. Dziewczyna która mi ją poleciła i gwarantowała za nią też już na moje wiadomości nie odpowiada. Napisała tylko raz że widocznie tak miało być. Dlatego chciałam was ostrzec przed tą osobą!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2023 4:17 pm
(@ramsa)
Członek

Wysłany przez: @katarzyna-b

Witam. Jestem w beznadziejnej sytuacji. Jedna osoba poleciła mi podobno sprawdzoną rytualistkę Darię Kos. Rozpoczęłam współpracę. Troszkę czasu to trwało jednak po 40 dniach Daria nagle z dnia na dzień urwała kontakt. I tak mija już 2,5 miesiąca a rezultatów magii nie ma ani kontaktu z Darią. Dziewczyna która mi ją poleciła i gwarantowała za nią też już na moje wiadomości nie odpowiada. Napisała tylko raz że widocznie tak miało być. Dlatego chciałam was ostrzec przed tą osobą!

Ona ciągle zmienia strony oraz nicki. Trzeba dobrze się wczytać w opinie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2023 5:12 pm
Udostępnij: