Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Anna Szalkowska - opinie

Strona 10 / 11
(@dominikd)
Członek

Hejka wszystkim 🙂

Jutro zaczynam u Pani Ani rytuał egipski i mam pytanie, czy mógłby się wypowiedzieć ktoś komu rytuał się udał w przypadku nieodwzajemnionego uczucia? Większość opinii tutaj jest od osób które już wcześniej z kimś były a nie widziałem żadnej w przypadku nieodwzajemnionej miłości.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2023 5:59 pm
(@dejsa)
Członek

@dominikd W ogóle nie byliście razem?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2023 11:45 am
(@dominikd)
Członek

@dejsa nie byliśmy razem, lubi mnie w stopniu koleżeńskim choć z pewnością nawiązała się jakaś więź

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2023 12:07 pm
(@dominikd)
Członek

@dejsa dodam że będę miał rytuał egipski

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2023 1:24 pm
(@dejsa)
Członek

@dominikd Ja jestem po rytuale na konkretną osobę. Sytuacja jest nieciekawa, mój były znalazł sobie inną dziewczynę 🙁 Wczoraj miałam ostatnią sesję i teraz czekam na efekty.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2023 10:51 pm
DominikD reacted
(@dominikd)
Członek

@dejsa daj znać jak się pojawią 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2023 11:18 pm
 Ruga
(@ruga)
Członek

U mnie również wszystko dobrze, w końcu walka zakończona sukcesem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2023 11:50 am
(@nikodem)
Członek

Witam Od przyszłego wtorku będę miał rytuał egipski u pani Ani. Nie wiem czy będę mógł uczestniczyć w sesjach czy ktoś wie czy bardzo to wpływa na efekty?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2023 1:50 pm
 Lilu
(@lilu)
Członek

@dejsa hej 👋

Jak się czujesz po rytuale? Coś się klaruje? 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2023 11:19 pm
 Lilu
(@lilu)
Członek

@milcia cudownie! 
Czy możesz powiedzieć jak długo nie byliście razem i czy mieliście w ogóle kontakt?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2023 11:30 pm
(@dejsa)
Członek

Mam wrażenie, że zaczął mnie śledzić…

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2023 1:20 pm
(@dejsa)
Członek

Rytuał zadziałał, mogę polecić panią Anię.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2023 2:06 pm
(@lubiana)
Członek

Jetsem po rytuale egipskim oraz separacyjnym u pani Ani. Sytuacja u mnie wygląda tak, że partner ma żonę, która nie pozwala mu odejść. Po rytuale sprawa wyglada tak, że na początek on wyprowadził sie od żony (pokłócili się), dzisiaj mamy się wieczorem spotkać. Czyli to zaczyna iść w dobrym kierunku.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2023 12:54 pm
(@szoszi)
Członek

Jestem po rytuale egipskim u Anny Szalkowskiej. Wczoraj udało nam się spotkać oraz porozmawiać z partnerem. Tak trochę ogólnie ale było sympatycznie. Nikt z nas nie poruszał tematu związku, to jednak mam nadzieję, że pojawi się gdy spotkamy się kolejny raz.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2023 3:07 pm
(@hellen)
Członek

Hej wszystkim szczęśliwców. Wczoraj zaczęłam rytuał 7 dniowy u pani Ani. Nie mogłam się w ogóle skupić i wizualizować sobie jej zalecenia. Jak sądzicie będzie to miało wpływ na powodzenie rytuału?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2023 4:35 pm
(@mientka)
Członek

Niedawno miałam wykonywany rytuał u pani Ani. Teraz od naszych wspólnych znajomych wiem że zaczął z nimi rozmawiać o nim. Pyta co u mnie. To chyba dobry znak

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2023 2:29 pm
(@holis)
Członek

@mientka I jak teraz sytuacja u Ciebie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2023 9:51 am
(@gossek)
Członek

Od wtorku będę miała rytuał u pani Ani. Powiedzcie coś co może mnie pocieszyć

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2023 2:36 pm
(@marcys)
Członek

@dominikd jak Twoja sytuacja?? Ja zaczynam egipski od wtorku. Wcześniej już miałem wykowywane kilka rytuałów ale bez efektu. Wciąż ma wiare i nadzieję i walczę dalej!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2023 6:12 pm
(@jomsa)
Członek

Pod koniec lipca miałam rytuał egipski pani Ania pomogła mi uratować nasz związek. Partner tydzień temu sam się odezwał, zaproponował spotkanie oraz powiedział że chce powrotu. To mistrzostwo, jest poprostu super.

 
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2023 3:25 pm
(@mientka)
Członek

Po rytuale u pani Ani kontakt wrócił, to niesamowite bo wszędzie byłam poblokowana. Partner mówi, że od paru tygodni myśli dużo o mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2023 7:22 pm
(@gossek)
Członek

@mientka Możesz przypomnieć jaki miałaś rytua?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2023 12:50 pm
(@mientka)
Członek

@gossek Hej Na naprawę więzi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2023 1:41 pm
(@kruga)
Członek

Miałam rytuał egipski u Pani. Partner zapytał czy chciałabym na nowo spróbować. Zgodziłam się od razu, teraz na nowo wszystko układamy. Jest cudownie, na nowo jestem szczęśliwa 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2023 2:43 pm
(@holis)
Członek

Jestem po rytuale egipskim. U partnera duże wahania. Najpierw umówił się na spotkanie a później odwołał. Nie jesteśmy razem od dwóch miesięcy, teraz mamy kontakt którego nie było przed rytuałem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2023 3:05 pm
(@lidia)
Członek

Jestem po pierwszym dniu rytuału. Zaraz po sesji wielka ulga, czułam taki niewyobrażalny spokój. Dzisiaj kolejny dzień rytuału.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2023 2:39 pm
(@oleczka)
Członek

Dzisiaj mam ostatni dzień rytuału egipskiego. Od samego początku na niczym nie mogę się skupić. Mam nadzieję że te objawy szybko miną a w ich miejsce pojawią się efekty.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2023 2:58 pm
(@holis)
Członek

@oleczka Ja polecam egipski, po nim właśnie wszystko się ułożyło u mnie. Jesteśmy razem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/11/2023 10:25 am
(@oleczka)
Członek

@holis Długo czekałaś na efekty?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2023 2:55 pm
(@karola2929)
Członek

Jestem w połowie egipskiego.. momentami myślę że waruje,że nic z tego i uciekam myślami od niego. Jestem ciekawa czy on w jakimś stopniu odczuwa to samo . widzę że ucieka ale w coś innego i to mnie martwi.. 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/11/2023 1:39 am
Strona 10 / 11
Udostępnij: