Forum

Jak to z tymi wróżb...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Jak to z tymi wróżbami?

(@wsz10)

Napisałam dziś do wróżki Beatris Friczer.Pisaliście kiedyś do tej wróżki ? Czy pisze prawdę czy chce tylko wydoić kasę ?

Cytat
Topic starter Opublikowany : 06/10/2020 10:17 pm
(@electra)

Wierzę we wróżby, ale jest wielu naciągaczy. Bardzo wielu. Oczywiście nie mam na myśli lania wosku na Andrzejki czy inne tego typu bzdury.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2020 10:19 pm
(@pawel93)

Miałem styczność z tarotem.Sprawdził się nie tylko w moim przypadku.Wierzę jak najbardziej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2020 4:15 pm
(@amida)

Tarota dopiero się uczę, coś tam to opisuje nasze zmagania między światem ducha i materii. Da się sprawdzić kto spod jakiej gwiazdy i co może go spotkać.👹

Iching fajna wyrocznia😈 zawsze się sprawdza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2020 10:33 am
(@sandra9287)

Nigdy, przenigdy nie wierzyłam w takie rzeczy, wyśmiewałam tych którzy chodzą do wróżek. Byłam bardzo sceptyczna i zdroworozsądkowa.

Do czasu pewnej przygody, która mnie spotkała.  Pewnego dnia na deptaku mojego miasta zaczepił mnie mężczyzna. Około pięćdziesiątki, zaniedbany, wyglądający jakby sporo pił. I zaczął walić prosto z mostu. Najpierw wymienił wszystkie moje problemy zdrowotne. Nogi się pode mną ugięły, bo wszystko idealnie pasowało. Wymienił branżę w której pracuję i tą w której pracuje mój mąż. Szpieg jakiś, pomyślałam. A potem zapodał tekstem, który mnie rozbroił, bo wiedział coś o czym nie miał prawa wiedzieć nikt, absolutnie nikt, tylko ja to coś o sobie wiem. I kurde wierzcie lub nie, on jakimś cudem to wiedział. Byłam w szoku.

Zbieg okoliczności powiecie? Nie wiem. Miał jednak gościu jakiś dar. To prawdziwa historia, z sierpnia 2019 r.

Na koniec chciał 20 zł.

Jedna z jego wróżb się nie sprawdziła, więc chyba przepłaciłam 😎 Wróżył mi kochanka 😂🤭

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2020 6:26 pm
(@maryla8974)

wróżenie to sama prawda, rację też mają kształceni medycznie w Internecie  zwani antyszczepionkowcami, antymaseczkowcami, wyznawcy płaskości ziemi na 4 słoniach i podobni durnie.

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2020 1:32 pm
(@keira)

W sumie kiedyś  chętnie bym się przeszła posłuchać ciekawostek na swój temat. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2020 6:34 pm
Udostępnij: